Doprava a platba


Prepravu tovaru v rámci Slovenskej republiky zaisťujú kuriérske spoločnosti GLS, DPD,SDS a 123 kuriér, takisto samozrejme ponúkame možnosť osobného odberu na našej prevádzke v Ivanke pri Dunaji.

Objednávky prijaté cez víkend, sviatok a mimo našu prevádzkovú dobu (Pondelok - Piatok: 8:00 - 12:00 a od 13:00 - 17:00) potvrdzujeme vždy v nasledujúci pracovný deň. Doba dodania sa v tomto prípade predlžuje o počet dní pracovného pokoja.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na telefónnom čísle 02/222 00 113 alebo e-mailom na adrese info@pneuservis.sk.

Osobné prevzatie tovaru v Ivanke pri Dunaji

Využite možnosť osobného odberu Vami objednaného tovaru na našej prevádzke na Nádražnej ulici 34/A v Ivanke pri Dunaji. O možnosti prebrať si objednaný tovar budete informovaný telefonicky alebo e-mailom.

Za tovar môžete zaplatiť pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri platbe prevodným príkazom na účet, platobnou kartou alebo cez internet banking je možný osobný odber až po pripísaní sumy na náš bankový účet.

Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok 8:00 - 12:00 a od 13:00 - 17:00, počas sezóny aj dohodou.

Doručenie tovaru kuriérskou službou GLS, DPD, SDS a 123 kuriér.

Tovar Vám bude doručený kuriérom na Vami určenú adresu dodania a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň po odoslaní z nášho skladu. Kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať na Vami zadanom telefónnom čísle.

V prípade, že ste sa rozhodli uhradiť objednávku prostredníctvom dobierky, pri prevzatí zásielky ju uhradíte priamo kuriérovi v hotovosti. Pri platbe prevodným príkazom na účet Vám bude zásielka odoslaná až po pripísaní sumy na náš bankový účet.